Ana Sayfa      Hakkımızda      Hizmetlerimiz      Haberler      meisnkidz      İngilizce ve Türkçe Özel Ders      İletişim    
   
 

PERA EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TERCÜME

Yeminli Tercüman Melis (ÇORLU) SÖNMEZ tarafından 2009 yılında, TÜÇED Temsilcisi olarak kurulmuş ve pek çok dilden Noter Tasdikli tercüme hizmeti sunan ve tarafından yapılan çeviri ve tasdiklerin Avustralya, İngiltere, Fransa gibi birçok konsolosluklarca Noter Tasdikine gerek duyulmadan kabul edildiği bir firmadır. (Noterlerde İngilizce > Türkçe > İngilizce dil çifti dışındaki belgelerin tasdiki bknz. Hizmetlerimiz). Ülkemiz ve globalleşen dünya ülkeleri içerisinde hem uluslararası ticaretin hem de dünya ülkeleri ile iletişim kurmamızın en büyük yardımcısı olan tercüme sektöründe Firmamız, dünya iletişiminin önderliğini yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Saniyelerin dahi önemli olduğu günümüz iş dünyasında, hızlı, güvenilir ve ekonomik tercüme hizmetiyle hem maddi hem manevi açıdan müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve emeğe saygı ilkesini benimsemiş olmasından ötürü düşük kar amacı gütmektedir. TÜÇED" Türkiye Çevirmenler Derneği Üyesi olarak, Kalite ve sorumluluk taahhüdünde bulunarak "YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU" olarak faaliyet gösterme hakkına sahip nadir kuruluşlardandır.


* Türkiye Çevirmenler Derneği Temsilcisi olarak tüm yazılı ve sözlü çeviri gereksinimlerinizi en üst düzeyde ve en yüksek kaliteyle karşılamayı kendisine ilke edinmiş, kalite ve düşük fiyatı bir araya getiren seçkin bir yeminli tercüme bürosudur.

* Günümüz tercümanlarının vermiş olduğu emeğin ve çalışma şartlarının zorluğuna yakından tanık olan

* Düşük kar amacı gütmekte ve piyasadaki pek çok tercüme sektöründen daha düşük fiyat politikası izlemektedir.

* Türkiye'nin veya dünyanın neresinde olursanız olun, evraklarınızın kapınıza dilediğiniz kargo firmasıyla, ücretsiz olarak teslim edilir.

* Karşılıklı anlaşma sağlanarak ve çevirilerinizin 50 sayfanın üzerinde olması halinde fiyatlarımızda ilave indirimler yapma imkanımız hala mevcuttur. Tercüme hizmetimizden memnun kaldığınız ve devamlı müşterimiz olmayı talep ettiğiniz takdirde, anlaşmalı müşterimiz olabilir ve ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz.

* Bodrum'da ve Brighton&Hove'da çeşitli noterliklerde yemin zabtı olan tercümanlarımız la görüşmek için lütfen, en az 1 gün önceden telefon açıp randevu talep ediniz. 


* Ofisimizde her seviye için uygun fiyat ile İngilizce dersi verilmektedir.

https://www.instagram.com/pera_training_translation/

* @meisnkidz İngilizce - Türkçe çocuk oyun atölyeleri, duyu atölyeleri ve oyun terapi guruplarıyla çocuklarınız ve siz ebeveynlere kaliteli zaman geçirtmektedir.  https://www.instagram.com/meisnkidz/

© Copyright 2010
Brighton&Hove : 07887 618375 Bodrum : 0506 4384917
www.cerestercume.com