Ana Sayfa      Hakkımızda      Hizmetlerimiz      Haberler      meisnkidz      İngilizce ve Türkçe Özel Ders      İletişim    
   
 

Ofisimizin üyesi olduğu Türkiye Çevirmenler Derneği (TÜÇED) artık bir FIT (Uluslararası Çevirmenler Federasyonu) üyesidir!
 
TÜRKİYE ÇEVİRMENLER DERNEĞİ EN - 15038 KALİTE BELGESİ VERME VE YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU OLMA YETKİSİ VEREN FIT ULUSLARARASI ÇEVİRMENLER FEDERASYONU ÜYESİ TEK MESLEKİ KURULUŞTUR.
 
Çevirmenlik Yasa Tasarısı TBMM'de; Dernek Başkanımız Ahmet VAROL tarafından hazırlanmış olan Çevirmenlik Yasa Tasarısı TBMM ve ilgili tüm kurumların bilgilerine sunulmuştur.
 
Önemli Bilgi:

*Firmamız TÜÇED üyesi olduğu için Avustralya ve İngiltere Konsolosluğunca istenen belgelerin Noter tasdikine artık gerek yoktur. Tarafımızdan yapılan çeviriler ve tasdikler ilgili konsolosluklarca kabul görmektedir.

*Artık birçok konsolosluk “Türkiye Çevirmenler Derneği” >>üyesi<< yeminli tercüman ve büroların vize işlemlerinde gerekli görülen belgelerin tercümelerinde ki kaşeleri kabul ediyor. 

*Uzak mesafeli işlerde noter tasdiki istenen belgelerinizin kargo/gönderi ücreti firmamızca karşılanmaktadır. Tüm gönderilerinizi istediğiniz kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm çevirileriniz Türkiye Çevirmenler Derneği (TÜÇED) garantisi altındadır. Değiştirilmesini istediğiniz, memnun kalmadığınız bölümler veya belgelerden düzeltme ücreti alınmamaktadır.**Bünyemizde, ilköğretim, lise ve üzeri seviyelerde özel İngilizce dersi verilmektedir. İlgilenenler telefon ya da mail yoluyla bize ulaşabilirler.
© Copyright 2010
Brighton&Hove : 07887 618375 Bodrum : 0506 4384917
www.cerestercume.com